O nas

Agroma Sokółka powstała w 1994r. Firma zajmuje się zaopatrywaniem dużych i małych gospodarstw rolnych w artykuły niezbędne do prowadzenia działalności rolniczej oraz około rolniczej. Nasz asortyment to przede wszystkim artykuły szybko rotujące, sezonowe jak nawozy, środki ochrony roślin, chemia i artykułu przemysłowe.

To również duży skład części do maszyn i urządzeń wykorzystywanych w szeroko pojętym rolnictwie. Naszym atutem jest wiedza i doradztwo w zakresie doboru części oraz atrakcyjne ceny. Asortyment w dziale akcesoriów rolniczych to przede wszystkim szeroki zakres narzędzi i artykułów metalowych.

Nasza firma zaopatruje również branże budowlaną, ogrodniczą, leśną oraz przemysł. Współpracujemy z największymi hurtowniami w kraju i Europie, co pozwala oferować klientom produkty w atrakcyjnych cenach.

Firmę nagradzano w licznych konkursach m. in. Gepardy Biznesu, Gazele Biznesu. Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców i Przedsiębiorców Ziemi Sokólskiej.

 

Twojeplony.pl to marka własna PPHU “Agroma – Sokółka” Sp. z o.o.

To sklep internetowy, który powstał w 2018 roku. Był to naturalny krok w rozwoju naszej firmy, która od początku zajmuje się zaopatrzeniem w części do maszyn i środki do produkcji rolnej. 

Z biegiem lat nasze doświadczenie i umiejętność doboru środków ochrony roślin spowodowało wzrost zainteresowania klientów z całego kraju. Szczególnie w asortymencie herbicydów i fungicydów. Oprócz dostępności duży nacisk kładziemy na cenę oferowanych produktów, tak żeby nasi klienci mogli mieć poczucie udanych zakupów.

Dziś Twojeplony.pl jest sklepem który do codziennego funkcjonowania potrzebuje dużego zespołu ludzi. Szczególnie w dziale logistyki i wysyłek. Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój i wykorzystanie wszelkich środków technologicznych do jeszcze lepszej obsługi zamówień i jeszcze szybszej wysyłki naszych produktów.

Podejmujemy trudne wyzwania i nawiązujemy szerokie kontakty międzynarodowe B2B zarówno w sektorze zakupu środków z krajów EU, jak i sprzedaży na terenie całej Europy.

Rozwijamy też kolejną markę Rolnikszuka.com, internetową platformę do sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych.